Quantcast

Jump to content

» «
Photo

Ex-Yu - GTA Serijal - Opšta diskusija

123 replies to this topic
turbocharger
  • turbocharger

ne peri na ruke

• Members
  • Bosnia-and-Herzegovina
  • Best Total Overhaul 2016 [Shine o' Vice] [Contribution]

Posted 26 February 2017 - 03:19 PM

Fina zujalica, čestitke. Je li verzija sa 50 ili 125 kubika? Ja lično nisam imao puno dodira sa motorima pa nisam baš ni upućen, a nisam ni neki bike entuzijast, ali realno, vjerovatno nisi mogao napraviti bolju investiciju, kod vas je uglavnom lijepo vrijeme pa ga možeš voziti najveći dio godine. Zajaši i vozi kud ti volja, puna sloboda. :D
  • GTA-Biker likes this

GTA-Biker
  • GTA-Biker

Let's Rock

• Members
  • Croatia

Posted 26 February 2017 - 03:26 PM

50 ccm.To sam jedino mogao vozit sa vozackom za auto,dok ove godine ne polozim A kategoriju i pocnem skupljat lovu za nekaj malo jace,mozda neki chopper od 250 ccm.

turbocharger
  • turbocharger

ne peri na ruke

• Members
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 26 February 2017 - 03:31 PM

Da. Pa, sretno i nadam se da ces ostvariti svoje planove i namjere. Pamet u vugla, u saobracaju su pjesaci i motoristi najranjiviji.
  • GTA-Biker likes this

GTA-Biker
  • GTA-Biker

Let's Rock

• Members
  • Croatia

Posted 26 February 2017 - 03:52 PM Edited by GTA-Biker, 26 February 2017 - 03:54 PM.

Da,to je nazalost istina.Imao sam i sam par riskantnijih situacija prosle godine,ali proslo je sve ok,nije bilo padova.

Nego,da ne idemo vise u off topic,jel zna tko jel ima kakvih vijesti o nekim buducim R*-ovim igrama,osim Red Dead Redemption 2?Nadam se da ce do 2020. napravit GTA 6 i Bully 2,jedinica mi je bila zakon.

• turbocharger likes this

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
  • Best Crew 2016 [The Daily Globe]
    Shania Twain Superfan
    Biggest Profile Stalker 2014
    April Fools Winner 2015
    Best General Topic 2015 [GTAForums Newbie Guide 2.0]
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016
    14K Doggo/Catto-Chop Winner 2017

Posted 26 February 2017 - 04:43 PM

-snip-

Jedno pitanje za tebe, koliko dugo igras na PS3 ili slicnim konzolama. Koliko ti je trebalo da se naviknes na gamepad, jer meni bas to slabo ide, uglavnom sam na PC sve igrao. A to za kolekciju, trenutno necu proslediti sliku ali imam kao fizicko izdanje GTA EFLC, VICE CITY, 5. Steam je ponovo GTA 4 I EFLC, Max Payne. 

Ajmo da se dogovorimo za Online, meni svejedno moze i GTA 4 i 5. To je samo mali predlog, pa ko hoce i moze, super. 

Prva konzola mi je bila PS2, i već tu sam se navikavao na Dualshock džojstike. Po meni, lakse je kretati se sa analog dugmićima nego sa tastaturom. Kad je pitanje pucanja u igrici, sad tu zavisi. U četvorci je auto-aim užasan. U petici je već mnogo bolje. Uopste nije nista tesko. Malo dok se naviknes, ali kratko treba.

Nevezano za temu, Pavle ima li kakvih novosti vezano za onaj Volvo 340 sto si gledao? Bilo bi ekstra kad bi se to moglo nabaviti da se možes vozati. Uz to, ima onaj zakon prema kojem su vozila starija od 30 godina oldtajmeri, pa su oslobodjeni plaćanja registracije, tako je barem u BiH (osim za Golf 1 i 2), ne znam da li to važi u Srbiji? To bi bila prava rstva. :D Jesi li položio vozački u medjuvremenu?

Ni jedno ni drugo nisam postigao jos uvek haha. Taj Volvo je jedno 100km od mene, u selu gde mi žive baba i deda, i na žalost ne mogu sam da odem i da pogledam. Ićiću uskoro pa ću pogledati ako je jos uvek tu. Auto je sjajan, bila bi greota da propadne. Ovde se plaća registracija i veoma je bolno. Preskupo je za jače motore. (Za 1.8 ide preko 200e, nevezano za auto, i godiste auta). Ako je auto, jelte, malo luksuzniji, plaća se porez i na to. Veoma je glup sistem. Vozački, na leto, kad zavrsim skolu hah. Moram da se spremam za faks uskoro, pa nemam bas ni kad ovako dok traje skolska godina. Ima vremena..

• turbocharger likes this

ARTHUR.
  • ARTHUR.

Johnny Yen

• $outh $ide Hoodz
  • None

Posted 26 February 2017 - 04:47 PM

павле је пас, он не треба веровати.

• ChengizVlad09 and Pavle like this

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 26 February 2017 - 04:48 PM

павле је пас, он не треба веровати.

гет оут

• ChengizVlad09, Voit Turyv and ARTHUR. like this

turbocharger
  • turbocharger

ne peri na ruke

• Members
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 26 February 2017 - 05:02 PM Edited by turbocharger, 26 February 2017 - 05:03 PM.

A da, i ovdje ide to po kubikaži, samo je kod nas msm do 2.0 jeftinije, a 2.0 i preko plaća se skuplje, mada nisam siguran jer nisam odavno gledao. A i do 2000ccm gule kožu Bože sačuvaj, al eto ima ta pogodnost za oldtajmere ako nista drugo.
Ma dobro, samo polahko biće nekad, skola je najbitnija.
  • Pavle likes this

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 27 February 2017 - 10:15 PM

Brzo pitanje. Ko ovde igra Onlajn na PC? Mogli bi da se skupimo, i malo da se zezamo u igrici. :D

turbocharger
  • turbocharger

ne peri na ruke

• Members
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 28 February 2017 - 05:07 PM

Ja sam pokusao igrati Online na PS3 iz par navrata, ali nisam se nikako mogao natjerati da igram duze od 15 minuta.. Oni periodi pridruzivanja eventima su vremenski dugi, osusis se cekajuci. A isto tako, primjetio sam da se igraci vecinom zesci retardinjosi od maksimalno 12-13 godina, tako da sam odustao potpuno od toga. I ne mislim da sam pogrijesio. Jedino sto sam volio igrati onlajn je SAMP prije dosta godina, sa nekom svojom starom rajom.

Nenad Grujic
  • Nenad Grujic

Nenad

• Members
  • Serbia

Posted 28 February 2017 - 05:48 PM

Ja sam pokusao igrati Online na PS3 iz par navrata, ali nisam se nikako mogao natjerati da igram duze od 15 minuta.. Oni periodi pridruzivanja eventima su vremenski dugi, osusis se cekajuci. A isto tako, primjetio sam da se igraci vecinom zesci retardinjosi od maksimalno 12-13 godina, tako da sam odustao potpuno od toga. I ne mislim da sam pogrijesio. Jedino sto sam volio igrati onlajn je SAMP prije dosta godina, sa nekom svojom starom rajom.

Zato kada igras, igras sa kolegama, npr ja sa fakulteta imam ekipu i sa njima igram. Tako da Pavle tu sam, mozemo se udrzuti i ponekad zajedno, ali realno TurboCharger u pravu si, dosadan je online preterano je sveto, pocevsi od igraca.., ja sam vise za singleplayer kampanju. 

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 28 February 2017 - 06:01 PM

Isto, vise volim SP. Sigurno imam preko 1k sata sve ukupno sa PS3 i PC.

dodajte me i zovite kad god:

https://socialclub.r...ber/pavlodactyl

acmilano
  • acmilano

Gangsta

• Members

Posted 01 March 2017 - 12:06 PM

Vidim spominjete kada ste počeli igraču karijeru. Sjećam se da sam igrao još Commodore 64 kod rodbine nekad 1985/86.Poslije u srednjoj školi se već išlo u igraonice pa probao originalni PS1 i igre kao MOH,Driver 1 i 2,Tekken,FiFA,PES. Vidio sam možda i djecu koja su igrala GTA 1 ali samo preko ramena,pa nisam obračao paćnju na tu igru. Ali kada je došao PS2 i kad sam vidio dva lika kako igraju GTA 3 odmah sam se nakačio. Kasnije sam probao i GTA 1 i 2 ali ipak sam preferirao 3D igre. Prešao sam svih 5 igara na PS2 i kasnije GTA IV i V na PS3 koji još imam.  Čak mi se i Online svidio nakon nekog vremena,mada sam i tu preferirao kontakt misije i soliranje rađe nego čekati da se skupi dovoljno ljudi za misije,ili da neko upropasti pred kraj. Poslije ču možda uzeti i PS4 ali kad budem bolji sa parama,do tada cijedim PS3.

• ChengizVlad09, Pavle and Nenad Grujic like this

turbocharger
  • turbocharger

ne peri na ruke

• Members
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 01 March 2017 - 02:48 PM Edited by turbocharger, 01 March 2017 - 02:58 PM.

I ja sam probao 1 i 2 tek nakon igranja ovih 3D GTA. Tacnije, prvo sam igrao VC na desktop PC, a drugi GTA koji sam igrao bio je GTA2 koji mi je inače u top 3 omiljene igre iz serijala. Igrao sam ga na jednom starom Compaq topla sa 4MB graficke, i bas sam ga puno udarao, pa mi je ostao u dragom sjecanju, a imao je jako kvalitetan gameplay. I sad imam naviku da upalim GTA 2 i igram. Inace ne volim top down igre, ali cadvi je definitivno izuzetak. Najdraze mi je bilo nabaviti kakvu krntiju, iz prostog razloga sto ne moze ici brzo, pa sam mogao postovati saobracajna pravila sa ostalim NPC vozilima, i sjecam se da sam ih pratio da vidim kuda idu ali se ubrzo razocarao kad sam saznao da samo kruze po gradu. Isto je bila fora voziti autobus i kupiti putnike sa stanica, onda voziti tenk i praviti haos po gradu. Bilo je zanimljivo i pronalaziti kojekakvo oruzje po gradu, od machine gun, preko molotovljevih koktela pa do rocket launchera, te svega izmedju. :p Misije su mi isto bile drama zanimljive, jedna od najupecatljivijih je Pizza Cake kod one budaletine iz Loonies-a, kad trebas raznijeti onaj lokal haha. Za igru iz tog vremena, misije odnosno poslovi su bas bili zanimljivi i raznovrsni. I naravno, da ne zaboravim game intro, koji i sada smatram najboljim iz GTA serijala, ali i inace u video igrama. Kada sam dobio GTA2, jos sam vise zavolio BMW E39, koji je jedan od meni najupecatljivih automobila iz djetinjstva. U ranim 2000-im sijali su kao biseri na sarajevskim ulicama u moru golfova dvojki i kečeva.
GTA1 sam probao dosta kasnije i nije mi se svidio, tek sam tada uvidio koliki je napredak i iskorak GTA2 bio poslije njega, puno uravnotezeniji u svakom smislu. Jedino sto je GTA1 imao i motore, a GTA2 ne, i to je jedino u cemu jedinica ima prednost, po mom misljenju.
  • acmilano likes this

GTA-Biker
  • GTA-Biker

Let's Rock

• Members
  • Croatia

Posted 01 March 2017 - 10:08 PM

Ja sam poceo igrat videoigre vec negdje sa oko 4 godine,prvo na Super Nintendu,a onda sam sa 6 godina dobio Playstation 1.Prvi GTA mi je bio GTA 2 koji mi je jedan frend iz razreda jednom donio da igramo na Plejki,tad sam imao nekih 10 godina.Onda sam sa 12 igrao GTA VC na kompu i sa time se navukao na GTA igre,a kasnije i puno drugih R*-ovih igara (i još neke open world igre).

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 02 March 2017 - 11:06 PM

2002, otac doneo VC. Preterali smo ga s tom igrom tokom sledećih nekoliko godina. Jos uvek je igram i to dosta eheheh.

Gengar
  • Gengar

Supreme martial artist

• Members
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 03 March 2017 - 12:32 AM

Nekad 2000 godine, prvo sam počeo sa Rally Colin McRae, poslije toga GTA III. GTA Vice City sam prvi put probao tek kad sam prekucao San Andreas jedno 6 puta.

GrudgefromSanAndreas
  • GrudgefromSanAndreas

Straight outta Pluton's Ass

• Members
  • Croatia

Posted 09 March 2017 - 05:39 PM Edited by GrudgefromSanAndreas, 09 March 2017 - 06:24 PM.

Kako bi se zvala Zastava kad bi postojala u GTA igricama i kada bi radnja bila u Beogradu? -

Spoiler

A kako bi izgledao logo? -

Spoiler

Ako neko ne konta onda ću vam na zahtjev dati Hinweis odnosno hint

acmilano
  • acmilano

Gangsta

• Members

Posted 11 March 2017 - 07:54 PM

Prošli vikend iznajmio plejku 4 i prebacio svoga GTA Online lika sa PS3 na PS4,jer se ukidala mogućnost transfera od 6 marta. Morao sam naravno izbrisati profil poslije sa iznajmljene plejke ali nadam se da kada uzmem PS4 sebi,možda nekada krajem godine,da će me dočekati moj lik na 185 levelu sa tri kuće,30 auta,tenkom i helikopterom. Pa da odmah nastavim sa haosom.  :miranda:  :pirate:

• Pavle and Nenad Grujic like this

MarshDanni
  • MarshDanni

Bamboozling

• Members
  • Croatia

Posted 01 June 2017 - 01:56 PM

Šteta što se ovaj dio foruma slabo posjećuje. Vidim da nas dosta ima. Moglo bi se nešto organizirat ako nas se skupi :D

• ChengizVlad09 likes this

GrudgefromSanAndreas
  • GrudgefromSanAndreas

Straight outta Pluton's Ass

• Members
  • Croatia

Posted 01 June 2017 - 03:35 PM

Nije ni njemački sektor baš aktivan, a i tamo se puno posjećuje a ništa ne objavljuje

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 03 June 2017 - 09:37 AM

Šteta što se ovaj dio foruma slabo posjećuje. Vidim da nas dosta ima. Moglo bi se nešto organizirat ako nas se skupi :D

Tu smo mi, samo dosta zaboravljamo na ovo mesto. :cry:

MarshDanni
  • MarshDanni

Bamboozling

• Members
  • Croatia

Posted 04 June 2017 - 07:02 PM

Tu smo mi, samo dosta zaboravljamo na ovo mesto. :cry:

Teško se ističe, a vjerujem da bi bilo stvarno zabavno da okupimo se i po GTA V lagano ili tako nešto

• ChengizVlad09 and Nenad Grujic like this

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 07 June 2017 - 07:51 PM

Ako je neko na PC, slobodno mi sibnite poruku. Gledam da igram ponovo ali malo dosadi igrica posle skoro 4 godine.

ChengizVlad09
  • ChengizVlad09

Grand Theft Auto 20th Anniversary.

• DB Staff
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 10 June 2017 - 12:26 AM Edited by ChengizVlad09, 10 June 2017 - 12:33 AM.

Veliki pozdrav raji sa Balkana i cestitke na otvaranju diskusije na nasim jezicima ili ti ga jeziku, isti racqu, drugo pakovanje, nek' se niko ne nadje uvrijeđen. Hvala Pavle!

Sada, kada smo se rijesili nepotrebnog politickog dijela, bice mi iznimno zadovoljstvo podijeliti moje skromno misljenje o nama omiljenoj fransizi.

U tom smislu, iako bih imao zelju ispisati citav roman na tu temu, pokusacu biti sto kraci, ali dovoljno sazet.

Prvi put sam se upoznao sa masterpisom i kulturoloskim fenomenom zvanim Grand Theft Auto jos u zimu '99 i iako me je otvoreni svijet u najmanju ruku fascinirao, s druge strane hardverska limitacija ili stavec pretocena u pticiju perspektivu, bila svojevrstan dealbraker. Medjutim, ono sto mi je metaforicki govoreci ' prosulo mozak ' bio je sistem respekta, tj. sa jednom bandom si cool i ne diraju te, a sa drugom si u belaju, nadalje balansiraj.
Nesto slicno dozivjelo je svoju reinkarnaciju i u 3D Univerzumu, ali je to ipak bila svojevrsna degradacija u odnosu na GTA2. Nikad poslije vise nismo vidjeli slican mehanizam, (ne racunajuci sjajno zamisljene 'Gang Wars-e, koji opet nisu bili nesto posebno kompleksni) sto je u vrijeme 'naprednog' AI-ja i programiranja prava steta.

Najdrazi GTA mi je definitivno GTA III, bila je to ljubav na treci pogled. Misticni, magloviti i mracni Liberty City cije su mokre i sumnjive ulice, te zadimljeni sahtovski otvori bili sigurno i toplo utociste za dame sumnjivog morala, sto je u svojoj cijelosti predstavljalo surealnu sferu za jednog trinaestogodisnjaka koji je ostao vjecito opcaran tim skupom skladno formiranih grafickih poligona.

Moram priznati da iako mi je Trica definitivno najdraza, GTA: VC I GTA: SA su 2 najbolja dijela u citavoj fransizi, gdje blagu prednost na kraju krajeva ima San Andreas cisto zbog kvantiteta, buduci da su po kvalitetu jednako nadmocni.

Neonska svjetla i izmaglica Vice City-ja, kao i ljubicasti horizonti Tierra-e Robada-e i Bone County-ja prizori su i dan-danas nenadmaseni, pa cak i sa svim magijama visokih rezolucija. Zahvalio bih se cool tipovima na nasem forumu koji su uspjeli prenjeti dasak atmosfere i vizualnih pojedinosti PS2-ce na PC- koji sam btw uvijek preferirao cisto zbog misa i tastature, a ne samo zbog hardverake nadmoci. Ne znam, buduci da su ovi dijelovi fransize portani na PC, veliki dio vizualne prezentacije je zapravo puno bolji na PS-u nego na PC-ju.

Zlatno, platinasto i sve u jednom titanijumsko vrijeme kompletne fransize utkano je u ova tri naslova.
Toliko mocnih, ali opet odmjerenih referenci na kultne filmove i TV serije , sa glumackom ekipom iz snova da posudi glasove vecini najmocninih i najznamenitijih likova fransize.

Igram GTA Online, na PC-ju, tj. laptopu i uglavnom grindam, zbog losih specifikacija ugl. izvjegavam 'okrsaje' sa drugima, tako da ako je ko zainteresovan, grindajmo zajedno.

Pozdrav svima!
  • Pavle, turbocharger and Nenad Grujic like this

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 11 June 2017 - 04:24 PM

Lepo rečeno!

Igram GTA Online, na PC-ju, tj. laptopu i uglavnom grindam, zbog losih specifikacija ugl. izvjegavam 'okrsaje' sa drugima, tako da ako je ko zainteresovan, grindajmo zajedno.

moj sc je Pavlodactyl. dodaj me ako želiš pa da igramo ponekad. Stiže leto i nadam se dosta slobodnog vremena..

ChengizVlad09
  • ChengizVlad09

Grand Theft Auto 20th Anniversary.

• DB Staff
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 11 June 2017 - 09:04 PM

Lepo rečeno!

moj sc je Pavlodactyl. dodaj me ako želiš pa da igramo ponekad. Stiže leto i nadam se dosta slobodnog vremena..

Dogovoreno Pavle, dodao sam te na RGSC-u, pa se vidimo online svakako !

• Pavle likes this

Pavle
  • Pavle

The Prodigal Son

• Leone Family Mafia
  • Serbia
    Shania Twain Superfan
    April Fools Winner 2015
    Best Serb 2015
    Doggo-Chop Winner 2016

Posted 13 June 2017 - 07:58 PM

Lepo rečeno!

Dogovoreno Pavle, dodao sam te na RGSC-u, pa se vidimo online svakako !

Prihvaceno c:

Nego, malo da skrenemo sa teme GTA...

kakvu muziku vi balkanci volite da slusate? Iskreno, ja mogu bilo sta ako ima dobar ritam i neki smisao u sebi. Uglavnom je to rok ili stariji pop. Nasu muziku i ne volim toliko, ali svidjaju mi se starije rok pesme (Crvena Jabuka, Riblja Corba, itd.).Ove likove sam pronasao juce i moram reci da imaju dobre pesme i bas mi se svidjaju

Spoiler

B Dawg
  • B Dawg

The Mystic Peephole

• Members
  • Bosnia-and-Herzegovina

Posted 14 June 2017 - 10:05 AM Edited by B Dawg, 14 June 2017 - 10:06 AM.

Rock & Metal! Slušao bi i Jazz/Funk ali nemam neku volju za to. Rijetko da ikad slušam stariju muziku osim ako je baš volim (Electric Wizard prvi album, Sodom) kad ima toliko dobrih novijih bendova.

Evo Domaći, Vrhunski Stoner Rock:

• Pavle likes this

GTA-Biker
  • GTA-Biker

Let's Rock

• Members
  • Croatia

Posted 15 June 2017 - 11:00 AM Edited by GTA-Biker, 15 June 2017 - 11:03 AM.

Ja isto rock i metal.Od rocka uglavnom klasicni rock (Creedence Clearwater Revival, The Rolling Stones...) i hard rock (AC/DC, Guns And Roses, Deep Purple, Led Zeppelin...),a od metala heavy metal (Black Sabbath, Judas Priest, Iron Maiden...) i thrash metal (Metallica, Megadeth...).Od domace muzike isto najvise klasicni rock i hard rock (Prljavo Kazaliste, Parni Valjak, Film, Aerodrom, Indexi, Bijelo Dugme, Crvena Jabuka, Zabranjeno Pusenje, Divlje Jagode, Opca Opasnost, Hard Time, Osmi Putnik...).Slusam i nekaj malo rock and rolla iz 50-ih, punka s kraja 70-ih, pop muzike iz 70-ih i 80-ih, novog vala, a mogu poslusat i nekaj od rap muzike iz kraja 80-ih i pocetka 90-ih.

• Pavle likes this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users