Quantcast

Jump to content

» «
Photo

Champions League 2012/2013 Prediction League

347 replies to this topic
02fishera
  • 02fishera

    PSN ID: TeamTango91

  • Members
  • Joined: 27 Nov 2009
  • England

#31

Posted 08 July 2012 - 07:40 PM

Tre Penne-Dudelange 1-4
Lusitanos-La Valetta 0-3
B36 Torshavn-Linfield 1-2

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#32

Posted 09 July 2012 - 07:08 PM

Tre Penne-Dudelange 1:2
Lusitanos-La Valetta 0:4
B36 Torshavn-Linfield 1:1

Levindski
  • Levindski

    Azure

  • Members
  • Joined: 17 Jul 2010

#33

Posted 10 July 2012 - 04:05 AM

Tre Penne-Dudelange 0-3
Lusitanos-La Valetta 0-2
B36 Torshavn-Linfield 0-1

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#34

Posted 10 July 2012 - 09:56 PM

2nd legs - 1st Qualifying Round

Tre Penne-Dudelange 0:4
Lusitanos-La Valetta 0:1
B36 Torshavn-Linfield 0:0

League Table:

1. PrometheusX 2 pts
1. MobBG 2 pts
1. AndyGanteks 2 pts
1. Levindski 2 pts
1. something_else 2 pts
2. 02fishera 1.5 pts
2. bud23 1.5 pts
2. ajbns87 1.5 pts
2. miromiro 1.5 pts
2. fgcarva1 1.5 pts
2. Hodgey1989 1.5 pts
2. Canoxa 1.5 pts
2. Tommy. 1.5 pts
3. Der_Don 1 pts
3. Runey 1 pts
4. DneroJohnson 0.5 pts
4. Root27 0.5 pts
5. BnB 0 pts

2nd qualifying round 1st legs are next Tuesday and Wedensdya, i'll post fixtures in the weekend. Time for the big clubs to get started now.

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#35

Posted 15 July 2012 - 05:37 PM Edited by AndyGanteks, 16 July 2012 - 11:30 AM.

Qualifying - 2nd Round - 1st legs

July 17th

Ulisses-Sheriff Tiraspol
Flora Talinn-Basel
Helsinki-KR Reykjavík
Nefci-Zestafoni
Dudelange-Salzburg
Liberec-Shakhtar Karagandy
Zilina-Hapoel Kiryat Shmona
TNS-Helsinborg
Skenderbeu-Debrecen
Valetta-Partizan
Shamrock-Ekranas

July 18th

BATE Borisov-Vardar
AEL Limassol-Linfield
Ludogorets Crazy Forest Razgrad-DInamo Zagreb
Maribor-Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica-Slask Wroclaw
Molde-Ventspils

Prometheus
  • Prometheus

  • Andolini Mafia Family
  • Joined: 18 Apr 2011
  • None

#36

Posted 15 July 2012 - 05:51 PM

July 17th

Ulisses 1-2 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn 0-4 Basel
Helsinki 2-0 KR Reykjavík
Nefci 1-2 Zestafoni
Dudelange 0-4 Salzburg
Liberec 0-1 Shakhtar Karagandy
Zilina 1-1 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 0-1 Helsinborg
Skenderbeu 2-2 Debrecen
Valetta 0-3 Partizan
Shamrock 3-1 Ekranas

July 18th

BATE Borisov 5-0 Vardar
AEL Limassol 0-1 Linfield
Ludogorets 0-7 DInamo Zagreb
Maribor 2-3 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 1-2 Slask Wroclaw
Molde 1-1 Ventspils

MobBG
  • MobBG

    EVERYBODY IN CLEVELAND HAS AN OBAMA PHONE!!!

  • Members
  • Joined: 18 Apr 2007
  • Wallis-And-Futuna

#37

Posted 15 July 2012 - 05:57 PM

Qualifying - 2nd Round - 1st legs

July 17th

Ulisses-Sheriff Tiraspol 0-1
Flora Talinn-Basel 0-3
Helsinki-KR Reykjavík 1-1
Nefci-Zestafoni 1-2
Dudelange-Salzburg 0-5
Liberec-Shakhtar Karagandy 1-1
Zilina-Hapoel Kiryat Shmona
TNS-Helsinborg 2-2
Skenderbeu-Debrecen 1-4
Valetta-Partizan 0-5
Shamrock-Ekranas 4-1

July 18th

BATE Borisov-Vardar 3-0
AEL Limassol-Linfield 2-0
Crazy Forest Razgrad-Dinamo Zagreb 5-0
Maribor-Zeljeznicar Sarajevo 2-1
Buducnost Podgorica-Slask Wroclaw 1-2
Molde-Ventspils 2-0

Canoxa
  • Canoxa

    Woosh.

  • Zaibatsu
  • Joined: 08 Oct 2004
  • None

#38

Posted 15 July 2012 - 06:07 PM

July 17th

Ulisses 0-2 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn 0-3 Basel
Helsinki 2-0 KR Reykjavík
Nefci 0-2 Zestafoni
Dudelange 0-4 Salzburg
Liberec 0-1 Shakhtar Karagandy
Zilina 1-2 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 0-2 Helsinborg
Skenderbeu 1-2 Debrecen
Valetta 0-3 Partizan
Shamrock 2-1 Ekranas

July 18th

BATE Borisov 5-0 Vardar
AEL Limassol 1-2 Linfield
Ludogorets 0-5 DInamo Zagreb
Maribor 1-2 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 1-1 Slask Wroclaw
Molde 1-2 Ventspils

Der_Don
  • Der_Don

    Obergefreiter der Reserve

  • Members
  • Joined: 03 Feb 2008
  • Germany

#39

Posted 15 July 2012 - 06:07 PM

July 17th

Ulisses-Sheriff Tiraspol 0-3
Flora Talinn-Basel 1-2
Helsinki-KR Reykjavík 2-1
Nefci-Zestafoni 1-1
Dudelange-Salzburg 0-2
Liberec-Shakhtar Karagandy 2-0
Zilina-Hapoel Kiryat Shmona 1-1
TNS-Helsinborg 0-1
Skenderbeu-Debrecen 1-0
Valetta-Partizan 0-5
Shamrock-Ekranas 2-1

July 18th

BATE Borisov-Vardar 2-0
AEL Limassol-Linfield 1-0
Ludogorets-DInamo Zagreb 0-2
Maribor-Zeljeznicar Sarajevo 2-1
Buducnost Podgorica-Slask Wroclaw 1-3
Molde-Ventspils 2-2

A J
  • A J

    Aggressively Honest

  • BUSTED!
  • Joined: 19 Oct 2009
  • Wales
  • Best Event 2012 [Gang Wars]

#40

Posted 15 July 2012 - 06:35 PM

July 17th

Ulisses 2 - 0 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn0 - 3 Basel
Helsinki 1- 1KR Reykjavík
Nefci 1- 0Zestafoni
Dudelange 0 - 5Salzburg
Liberec 2- 0 Shakhtar Karagandy
Zilina 1- 0 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 1- 3 Helsinborg
Skenderbeu 0 - 3 Debrecen
Valetta 0 - 4 Partizan
Shamrock 1 - 0 Ekranas

July 18th

BATE Borisov 3 - 0Vardar
AEL Limassol 4 - 1 Linfield
Ludogorets 0 - 4 Dynamo Zagreb
Maribor 3 - 0 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 1 - 2 Slask Wroclaw
Molde 3- 0 Ventspils

The__Phoenix
  • The__Phoenix

    aka bud23

  • BUSTED!
  • Joined: 05 Feb 2012

#41

Posted 16 July 2012 - 08:41 PM

July 17th

Ulisses-Sheriff Tiraspol 0-2
Flora Talinn-Basel 0-3
Helsinki-KR Reykjavík 1-1
Nefci-Zestafoni 2-1
Dudelange-Salzburg 1-2
Liberec-Shakhtar Karagandy 3-0
Zilina-Hapoel Kiryat Shmona 1-1
TNS-Helsinborg 0-2
Skenderbeu-Debrecen 1-1
Valetta-Partizan 1-3
Shamrock-Ekranas 3-1

July 18th

BATE Borisov-Vardar 4-0
AEL Limassol-Linfield 3-0
Ludogorets-DInamo Zagreb 0-2
Maribor-Zeljeznicar Sarajevo 2-1
Buducnost Podgorica-Slask Wroclaw 1-2
Molde-Ventspils 2-1

fgcarva1
  • fgcarva1

    Il Figlioccio

  • Members
  • Joined: 20 Nov 2010

#42

Posted 16 July 2012 - 09:26 PM

July 17th

Ulisses 1-2 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn 1-3 Basel
Helsinki 2-0 KR Reykjavík
Nefci 1-2 Zestafoni
Dudelange 1-4 Salzburg
Liberec 0-3 Shakhtar Karagandy
Zilina 1-1 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 0-2 Helsinborg
Skenderbeu 1-1 Debrecen
Valetta 0-2 Partizan
Shamrock 2-0 Ekranas

July 18th

BATE Borisov 3-0 Vardar
AEL Limassol 0-1 Linfield
Ludogorets 1-5 DInamo Zagreb
Maribor 1-2 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 1-1 Slask Wroclaw
Molde 1-1 Ventspils

02fishera
  • 02fishera

    PSN ID: TeamTango91

  • Members
  • Joined: 27 Nov 2009
  • England

#43

Posted 16 July 2012 - 09:32 PM

July 17th

Ulisses 1-2 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn 1-4 Basel
Helsinki 1-2 KR Reykjavík
Nefci 1-2 Zestafoni
Dudelange 1-3 Salzburg
Liberec 2-0 Shakhtar Karagandy
Zilina 1-1 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 0-2 Helsinborg
Skenderbeu 1-2 Debrecen
Valetta 0-2 Partizan
Shamrock 2-1 Ekranas

July 18th

BATE Borisov 3-0 Vardar
AEL Limassol 3-1 Linfield
Ludogorets 1-3 DInamo Zagreb
Maribor 1-1 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 1-2 Slask Wroclaw
Molde 2-1 Ventspils

Miro
  • Miro

    Time Killa™

  • Zaibatsu
  • Joined: 26 Nov 2009
  • Romania
  • GTANet Contribution Award [Newbie Guide]
    Most Improved 2010

#44

Posted 16 July 2012 - 09:34 PM

Tuesday July 17th, 2012
Ulisses 1-3 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn 1-5 Basel
Helsinki 2-1 KR Reykjavík
Nefci 0-2 Zestafoni
Dudelange 1-4 Salzburg
Liberec 1-1 Shakhtar Karagandy
Zilina 1-1 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 0-1 Helsinborg
Skenderbeu 2-2 Debrecen
Valetta 0-3 Partizan
Shamrock 3-1 Ekranas

Wednesday July 18th, 2012
BATE Borisov 5-0 Vardar
AEL Limassol 1-1 Linfield
Ludogorets 1-4 Dinamo Zagreb
Maribor 2-3 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 1-2 Slask Wroclaw
Molde 1-1 Ventspils

a cactus
  • a cactus

    king sh*t of f*ck mountain

  • Leone Family Mafia
  • Joined: 12 Sep 2010
  • Macau

#45

Posted 16 July 2012 - 11:55 PM

Tuesday July 17th, 2012
Ulisses 2-1 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn 0-2 Basel
Helsinki 1-2 KR Reykjavík
Nefci 4-2 Zestafoni
Dudelange 0-4 Salzburg
Liberec 3-0 Shakhtar Karagandy
Zilina 3-1 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 1-1 Helsinborg
Skenderbeu 0-0 Debrecen
Valetta 0-1 Partizan
Shamrock 0-1 Ekranas

Wednesday July 18th, 2012
BATE Borisov 5-0 Vardar
AEL Limassol 2-1 Linfield
Ludogorets 1-6 Dinamo Zagreb
Maribor 3-2 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 2-2 Slask Wroclaw
Molde 1-0 Ventspils

Levindski
  • Levindski

    Azure

  • Members
  • Joined: 17 Jul 2010

#46

Posted 17 July 2012 - 01:29 AM

July 17th

Ulisses-Sheriff Tiraspol 0-1
Flora Talinn-Basel 0-3
Helsinki-KR Reykjavík 2-0
Nefci-Zestafoni 2-1
Dudelange-Salzburg 0-3
Liberec-Shakhtar Karagandy 3-0
Zilina-Hapoel Kiryat Shmona 1-0
TNS-Helsinborg 0-3
Skenderbeu-Debrecen 1-2
Valetta-Partizan 1-3
Shamrock-Ekranas 2-1

July 18th

BATE Borisov-Vardar 3-0
AEL Limassol-Linfield 4-0
Ludogorets-DInamo Zagreb 1-2
Maribor-Zeljeznicar Sarajevo 2-1
Buducnost Podgorica-Slask Wroclaw 0-1
Molde-Ventspils 2-0

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#47

Posted 17 July 2012 - 02:37 PM

Qualifying - 2nd Round - 1st legs

July 17th

Ulisses-Sheriff Tiraspol 0:0
Flora Talinn-Basel 1:2
Helsinki-KR Reykjavík 4:0
Nefci-Zestafoni 1:1
Dudelange-Salzburg 0:3
Liberec-Shakhtar Karagandy 2:0
Zilina-Hapoel Kiryat Shmona 1:0
TNS-Helsinborg 0:1
Skenderbeu-Debrecen 1:1
Valetta-Partizan 0:2
Shamrock-Ekranas 2:1

July 18th

BATE Borisov-Vardar 2:0
AEL Limassol-Linfield 3:1
Ludogorets-Dinamo Zagreb 1:0
Maribor-Zeljeznicar Sarajevo 2:0
Buducnost Podgorica-Slask Wroclaw 0:0
Molde-Ventspils 0:1

AnotherDave
  • AnotherDave

  • The Connection
  • Joined: 12 May 2007
  • None

#48

Posted 17 July 2012 - 06:08 PM Edited by something_else, 17 July 2012 - 06:11 PM.

July 17th

Ulisses 0 - 1 Sheriff Tiraspol
Flora Talinn 0 - 3 Basel
Helsinki 2 - 0 KR Reykjavík
Nefci 3 - 1 Zestafoni
Dudelange 0 - 4 Salzburg
Liberec 2 - 1 Shakhtar Karagandy
Zilina 2 - 1 Hapoel Kiryat Shmona
TNS 0 - 1 Helsinborg
Skenderbeu 0 - 2 Debrecen
Valetta 0 - 2 Partizan
Shamrock 1 - 0 Ekranas

July 18th

BATE Borisov 3 - 0 Vardar
AEL Limassol 1 - 1 Linfield
Ludogorets 0 - 3 Dinamo Zagreb
Maribor 2 - 1 Zeljeznicar Sarajevo
Buducnost Podgorica 1 - 2 Slask Wroclaw
Molde 2 - 1 Ventspils


Ed: Ignore the strike through scorelines, I left the post too late for those.

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#49

Posted 17 July 2012 - 09:47 PM

Qualifying - 2nd Round - 1st legs

July 17th

Ulisses-Sheriff Tiraspol 0:1
Flora Talinn-Basel 0:2
Helsinki-KR Reykjavík 7:0
Nefci-Zestafoni 3:0
Dudelange-Salzburg 1:0
Liberec-Shakhtar Karagandy 1:0
Zilina-Hapoel Kiryat Shmona 1:0
TNS-Helsinborg 0:0
Skenderbeu-Debrecen 1:0
Valetta-Partizan 1:4
Shamrock-Ekranas 0:0

League Table

1. Levindski 6.5 pts
2. MobBG 5.5 pts
3. AndyGanteks 4.5 pts
3. Der_Don 4.5 pts
3. ajbns87 4.5 pts
4. bud23 4 pts
4. 02fishera 4 pts
4. PrometheusX 4 pts
5. TheCacti 3.5 pts
5. miromiro 3.5 pts
5. fgcarva1 3.5 pts
5. Canoxa 3.5 pts
6. something_else 2.5 pts
7. Hodgey1989 1.5 pts
7. Tommy. 1.5 pts
8. Runey 1 pts
9. DneroJohnson 0.5 pts
9. Root27 0.5 pts
10. BnB 0 pts

Tomorrow tomorrow

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#50

Posted 18 July 2012 - 09:46 PM

Qualifying - 2nd Round - 1st legs

July 18th

BATE Borisov-Vardar 3:2
AEL Limassol-Linfield 3:0
Ludogorets-Dinamo Zagreb 1:1
Maribor-Zeljeznicar Sarajevo 4:1
Buducnost Podgorica-Slask Wroclaw 0:2
Molde-Ventspils 3:0

League Table

1. Levindski 9 pts
2. MobBG 8 pts
3. ajbns87 7.5 pts
4. 02fishera 7 pts
4. bud23 7 pts
5. Der_Don 6.5 pts
6. AndyGanteks 6 pts
7. TheCacti 5.5 pts
8. PrometheusX 5 pts
9. something_else 4.5 pts
9. miromiro 4.5 pts
10. fgcarva1 4 pts
10. Canoxa 4 pts
11. Hodgey1989 1.5 pts
11. Tommy. 1.5 pts
12. Runey 1 pts
13. DneroJohnson 0.5 pts
13. Root27 0.5 pts
14. BnB 0 pts

2nd legs next tuesday/wedensday! Will be posted in the weekend as always!

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#51

Posted 22 July 2012 - 10:30 PM Edited by AndyGanteks, 23 July 2012 - 05:59 PM.

Qualifying - 2nd Round - 2nd Legs

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec
Ventspils-Molde
Salzburg-Dudelange
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina
Ekranas-Shamrock Rovers
Sheriff Tiraspol-Ulisses
Zestafoni-Neftchi
Basel -Flora Talinn
Debrecen-Skenderbeu
Partizan-Valletta
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor
Reykjavik-Helsinki

July 25

Helsingborg-TNS
Vardar-BATE Borisov
Dinamo Zagreb-Ludogorets Crazy Forest Razgrad
Linfield-AEL Limassol
Slask Wroclaw-Buducnost Podgorica

Prometheus
  • Prometheus

  • Andolini Mafia Family
  • Joined: 18 Apr 2011
  • None

#52

Posted 22 July 2012 - 10:50 PM


July 24

15:00 Shakhtyor Karagandy 1-2 Liberec
17:30 Ventspils 12945577-0.000023 Molde
18:00 RB Salzburg 2-1 Dudelange
18:30 Ironi Kiryat Shmona 0-3 Zilina
19:00 Ekranas 0-3 Shamrock Rovers
19:00 FC Sheriff 1-3 Ulisses
19:00 Zestafoni 0-2 FK Neftchi
20:00 Basel 4-0 Tallinna FC Flora
20:00 Debrecen 1-0 Skenderbeu
20:45 Parmizan Belgrade 3-0 Valletta
21:00 Zeljeznicar 2-1 NK Maribor
21:15 Reykjavik 0-2 HJK Helsinki

July 25

19:15 Helsingborg 2-0 TNS
20:00 Vardar Skopje 0-4 BATE Borisov
20:45 Dinamo Zagreb 5-0 PFC Ludogorets Razgrad
20:45 Linfield 2-0 AEL Limassol
20:45 Slask Wroclaw 0-2 Buducnost P

fgcarva1
  • fgcarva1

    Il Figlioccio

  • Members
  • Joined: 20 Nov 2010

#53

Posted 23 July 2012 - 01:37 AM Edited by fgcarva1, 23 July 2012 - 01:50 AM.

July 24

15:00 Shakhtyor Karagandy 1 - 3 Liberec
17:30 Ventspils 1 - 3 Molde
18:00 RB Salzburg 5 - 0 Dudelange
18:30 Ironi Kiryat Shmona 3 - 2 Zilina
19:00 Ekranas 1 - 1 Shamrock Rovers
19:00 FC Sheriff 3 - 0 Ulisses
19:00 Zestafoni 0 - 3 FK Neftchi
20:00 Basel 3 - 1 Tallinna FC Flora
20:00 Debrecen 2 - 0 Skenderbeu
20:45 Partizan Belgrade 4 - 1 Valletta
21:00 Zeljeznicar 0 - 0 NK Maribor
21:15 Reykjavik 1 - 1 HJK Helsinki

July 25
19:15 Helsingborg 3 - 1 TNS
20:00 Vardar Skopje 1 - 2 BATE Borisov
20:45 Dinamo Zagreb 3 - 2 PFC Ludogorets Razgrad
20:45 Linfield 0 - 2 AEL Limassol
20:45 Slask Wroclaw 3 - 1 Buducnost P

EDITED

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#54

Posted 23 July 2012 - 06:02 PM

QUOTE (PrometheusX @ Monday, Jul 23 2012, 00:50)
Ventspils 12945577-0.000023 Molde

monocle.gif

Anyway, fixed the matches with the proper texting 2 posts above, and here goes my predictions:

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec 1:1
Ventspils-Molde 2:1
Salzburg-Dudelange 4:0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina 0:0
Ekranas-Shamrock Rovers 1:0
Sheriff Tiraspol-Ulisses 3:1
Zestafoni-Neftchi 0:2
Basel -Flora Talinn 5:0
Debrecen-Skenderbeu 2:0
Partizan-Valletta 5:0
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor 3:2
Reykjavik-Helsinki 0:3

July 25

Helsingborg-TNS 2:0
Vardar-BATE Borisov 1:1
Dinamo Zagreb-Ludogorets Crazy Forest Razgrad 2:2
Linfield-AEL Limassol 1:3
Slask Wroclaw-Buducnost Podgorica 4:1

MobBG
  • MobBG

    EVERYBODY IN CLEVELAND HAS AN OBAMA PHONE!!!

  • Members
  • Joined: 18 Apr 2007
  • Wallis-And-Futuna

#55

Posted 23 July 2012 - 06:17 PM

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec 1:1
Ventspils-Molde 2:1
Salzburg-Dudelange 4:0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina 0:0
Ekranas-Shamrock Rovers 1:0
Sheriff Tiraspol-Ulisses 3:1
Zestafoni-Neftchi 0:2
Basel -Flora Talinn 5:0
Debrecen-Skenderbeu 2:0
Partizan-Valletta 5:0
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor 3:2
Reykjavik-Helsinki 0:3

July 25

Helsingborg-TNS 2:0
Vardar-BATE Borisov 1:1
Dinamo Zagreb-Crazy Forest Razgrad 0:3
Linfield-AEL Limassol 1:3
Slask Wroclaw-Buducnost Podgorica 4:1

02fishera
  • 02fishera

    PSN ID: TeamTango91

  • Members
  • Joined: 27 Nov 2009
  • England

#56

Posted 23 July 2012 - 06:53 PM

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec 1:2
Ventspils-Molde 2:2
Salzburg-Dudelange 3:1
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina 0:1
Ekranas-Shamrock Rovers 1:1
Sheriff Tiraspol-Ulisses 3:2
Zestafoni-Neftchi 1:1
Basel-Flora Talinn 5:1
Debrecen-Skenderbeu 2:1
Partizan-Valletta 2:0
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor 3:2
Reykjavik-Helsinki 1:2

July 25

Helsingborg-TNS 2:0
Vardar-BATE Borisov 1:2
Dinamo Zagreb-PFC Ludogorets Razgrad 2:1
Linfield-AEL Limassol 1:2
Slask Wroclaw-Buducnost Podgorica 4:2

The__Phoenix
  • The__Phoenix

    aka bud23

  • BUSTED!
  • Joined: 05 Feb 2012

#57

Posted 23 July 2012 - 08:29 PM

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec 2:0
Ventspils-Molde 2:1
Salzburg-Dudelange 3:0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina 1:1
Ekranas-Shamrock Rovers 1:0
Sheriff Tiraspol-Ulisses 2-1
Zestafoni-Neftchi 1:0
Basel-Flora Talinn 3:0
Debrecen-Skenderbeu 2:0
Partizan-Valletta 4:0
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor 2:0
Reykjavik-Helsinki 1:1

July 25

Helsingborg-TNS 2:0
Vardar-BATE Borisov 1:2
Dinamo Zagreb-PFC Ludogorets Razgrad 4:0
Linfield-AEL Limassol 1:2
Slask Wroclaw-Buducnost Podgorica 2:0

Levindski
  • Levindski

    Azure

  • Members
  • Joined: 17 Jul 2010

#58

Posted 24 July 2012 - 01:57 AM

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec 0-1
Ventspils-Molde 0-3
Salzburg-Dudelange 3-0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina 2-1
Ekranas-Shamrock Rovers 2-0
Sheriff Tiraspol-Ulisses 3-0
Zestafoni-Neftchi 1-0
Basel -Flora Talinn 4-0
Debrecen-Skenderbeu 2-0
Partizan-Valletta 3-0
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor 1-1
Reykjavik-Helsinki 0-1

July 25

Helsingborg-TNS 3-1
Vardar-BATE Borisov 1-2
Dinamo Zagreb-Ludogorets Crazy Forest Razgrad 2-0
Linfield-AEL Limassol 1-3
Slask Wroclaw-Buducnost Podgorica 4-1

Der_Don
  • Der_Don

    Obergefreiter der Reserve

  • Members
  • Joined: 03 Feb 2008
  • Germany

#59

Posted 24 July 2012 - 05:54 AM

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec 1-2
Ventspils-Molde 0-2
Salzburg-Dudelange 3-0
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina 1-1
Ekranas-Shamrock Rovers 1-0
Sheriff Tiraspol-Ulisses 2-0
Zestafoni-Neftchi 3-1
Basel -Flora Talinn 3-0
Debrecen-Skenderbeu 2-0
Partizan-Valletta 4-0
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor 1-2
Reykjavik-Helsinki 1-1

July 25

Helsingborg-TNS 2-0
Vardar-BATE Borisov 0-2
Dinamo Zagreb-Ludogorets Crazy Forest Razgrad 4-0
Linfield-AEL Limassol 2-1
Slask Wroclaw-Buducnost Podgorica 2-0

AndyGanteks
  • AndyGanteks

  • The Yardies
  • Joined: 03 Jun 2005
  • Jamaica
  • Most Valuable Player 2014
    Contribution Award [Sports]
    Most Skilled Player 2013
    Best Event 2013 "GTAF Gang League 2013"
    Most Valuable Player 2012
    Best Contributor [Multiplayer] 2012
    Most Valuable Player 2011
    Winner of World Cup 2010 Prediction League
    Best Event 2010 "GTAF Gang League 2010"
    Most Valuable Player 2010
    Best Team Player 2010

#60

Posted 24 July 2012 - 09:09 PM

Qualifying - 2nd Round - 2nd Legs

July 24

Shakhtyor Karagandy-Liberec 1:1
Ventspils-Molde 1:1
Salzburg-Dudelange 4:3
Hapoel Ironi Kiryat Shmona-Zilina 2:0
Ekranas-Shamrock Rovers 2:1
Sheriff Tiraspol-Ulisses 1:0
Zestafoni-Neftchi 2:2
Basel-Flora Talinn 3:0
Debrecen-Skenderbeu 3:0
Partizan-Valletta 3:1
Zeljeznicar Sarajevo-Maribor 1:2
Reykjavik-Helsinki 1:2

League Table

1. Levindski 13 pts
2. MobBG 12.5 pts
2. 02fishera 12.5 pts
3. Der_Don 11 pts
4. bud23 10.5 pts
4. AndyGanteks 10.5 pts
5. PrometheusX 7.5 pts
5. ajbns87 7.5 pts
6. fgcarva1 7 pts
7. TheCacti 5.5 pts
8. something_else 4.5 pts
8. miromiro 4.5 pts
9. Canoxa 4 pts
10. Hodgey1989 1.5 pts
10. Tommy. 1.5 pts
11. Runey 1 pts
12. DneroJohnson 0.5 pts
12. Root27 0.5 pts
13. BnB 0 pts





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users